Педагогічний колектив

 

Адміністрація училища

 

 

 

Кедровський

 

Директор


Кедровський

Олександр Юрійович


Освіта: вища,

Херсонський державний університет

Спеціальність: професійне навчання

Працює в училищі з 2008 року.

 

 

 

 

 

Заступник  директора з ВР

Психолог

Василечко

Ірина Едуардівна

Василечко

 Освіта: вища,

Херсонський державний університет

 Спеціальність: психологія

 Працює в училищі з 2015 року.  

 

                             

 

Заступник директора з НВР

 

 

Методист

Кисиличак

Тетяна Василівна

ррр8

 Освіта: вища,

Одеський педагогічний інститут

ім. К.Д. Ушинського

 Спеціальність: педагогіка і методика виховної роботи

 Працює в училищі з 2016 року.  

 

                                                                                                Виховний сектор

Керівник фізичного виховання

10x15

Гайдаєнко

Ганна Валеріївна

Соціальний педагог

Юсуфова

Юсуфова

Віра Афізівна

Бібліотекар, викладач

Ганюкова А.Е.

Ганюкова

Анна Євгенівна

 

 

 

 

Викладачі 

Викладач спецдисциплін

Спеціаліст вищої  категорії


Штейншнайдер

Штейншнайдер

Олександр Михайлович

  

Викладач суспільних дисциплін

Спеціаліст вищої категорії


001 002

Фатєєва

Валентина Володимирівна

 Викладач спецдисциплін

Спеціаліст першої категорії

Хиля С.В.

Хіля

Сергій Віталійович 

Викладач спецдисциплін

Спеціаліст другої категорії

001 001

Бангянова 

Вікторія Вікторівна


 

 

 

 

 

 

 

Майстри виробничого навчання

Скачков 

Денис Володимирович

11

Майстер виробничого

навчання груп з професії:

"Слюсар з ремонту автомобілів;

         водій автотранспортних засобів категорії "С"

Румянцев

Максим Вячеславович

Румянцев

Майстер виробничого

навчання груп з професії:

"Слюсар з ремонту автомобілів;

           водій автотранспортних засобівкатегорії "С"

Федорчук 

Дмитро Дмитрович


Майстер виробничого

навчання груп з професії:

"Тракторист-машиніст сільськогосподарського

виробництва (категорія "А1");

слюсар з ремонту автомобілів;

          водій автотранспортних засобів (категорія "С")" 

 

Скурталенко

Микола Олексійович

Скурталенко

Майстер виробничого

навчання груп з професії:

"Тракторист-машиніст сільськогосподарського

виробництва (категорія "А1");

слюсар з ремонту автомобілів;

          водій автотранспортних засобів (категорія "С")" 

 

Василькевич 

Альвіна Петрівна

001 003

Майстер виробничого

навчання груп з професії: 

"Штукатур; маляр; монтажник гіпсокартонних конструкцій"


 

Ковшаков 

Олександр Ілліч

001 004

Майстер виробничого

навчання груп з професії:

"Тракторист-машиніст сільськогосподарського

виробництва (категорія "А1"); 

електрозварник ручного зварювання"

Надточій 

Володимир Васильович

 001 005

Майстер виробничого

навчання груп з професії:

"Тракторист-машиніст сільськогосподарського

виробництва (категорія "А1");

слюсар з ремонту автомобілів;

         водій автотранспортних засобів (категорія "С")"

 

 

Онищук

Олександр Миколайович

 

Майстер виробничого

навчання груп з професії:

"Тракторист-машиніст сільськогосподарського

виробництва (категорія "А1"); 

електрозварник ручного зварювання"

 

 

            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наша адреса:

73489 м.Херсон,
с.Петровського, вул. 1 Травня, 1

Телефон: (0247) 33-6-27

Електронна адреса: 006bptu@i.ua
Корисні посилання:

linkImage

Усі корисні посилання